• Güngören Eczanesi

  Güngören Eczanesi 0

  • Kayseri - Kocasinan
  • tarihinde nöbetçi
  • 3523366200 3523366200
  • ŞEHİR HASTANESİ KARŞISI - ŞEKER MAH. MUHSİN YAZICIOĞLU BULV....
  (0)
 • Karacalar Eczanesi

  Karacalar Eczanesi 0

  • Kayseri - Kocasinan
  • tarihinde nöbetçi
  • 3522222852 3522222852
  • GEVHER NESİBE MAH. ATATÜRK BULV. ÖZKİRİŞCİ APT. NO:20/B
  (0)
 • Rüzgar Eczanesi

  Rüzgar Eczanesi 0

  • Kayseri - Kocasinan
  • tarihinde nöbetçi
  • 3523204045 3523204045
  • SANAYİ MAH. ÇİMEN SK.NO:38/A
  (0)
 • Şafak Eczanesi

  Şafak Eczanesi 0

  • Kayseri - Kocasinan
  • tarihinde nöbetçi
  • 3522358123 3522358123
  • FEVZİ ÇAKMAK SAĞLIK OCAĞI KARŞISI BİLLUR CAD. 75/D
  (0)
 • Akın Eczanesi

  Akın Eczanesi 0

  • Kayseri - Kocasinan
  • tarihinde nöbetçi
  • 03523366260 03523366260
  • HOCA AHMET YESEVİ MAH. MEHMET CANTÜRK SOK. NO:30 Osman Hilmi...
  (0)
 • Kayseri Eczanesi

  Kayseri Eczanesi 0

  • Kayseri - Kocasinan
  • tarihinde nöbetçi
  • 3524377888 3524377888
  • Ziya Gökalp Mah. Dicle Cad. Gökalp Apt. 34/71
  (0)
 • 21 Ocak 2022 Cuma Kayseri Kocasinan Nöbetçi Eczaneleri

  Kayseri ili Kocasinan ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

  Kayseri Kocasinan Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Kayseri Kocasinan nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Kayseri Kocasinan nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kocasinan ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kocasinan ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

  Kayseri Kocasinan Eczaneleri

  Kayseri Kocasinan nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Kayseri Kocasinan bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

  Kayseri Kocasinan Nöbetçi Eczaneleri

  Kayseri Kocasinan nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

  Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Kayseri Kocasinan bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

  Kayseri Kocasinan Nöbetçi Eczane Listesi

  Kayseri Kocasinan’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Kayseri Kocasinan’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

  İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

  Nöbetçi eczane Kayseri Kocasinan bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

  Kayseri Kocasinan En Yakın Nöbetçi Eczane

  Kayseri Kocasinan en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

  Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Kayseri Kocasinan nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  Kayseri Kocasinan Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

  Kocasinan Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

  Hayır, almaz! Kocasinan Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

  Kocasinan nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kocasinan ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

  Elbette. Kocasinan nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

  Kocasinan ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

  Kayseri İlinin Diğer İlçeleri

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kayseri ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

  Talas Nöbetçi Eczaneleri

  Kayseri Talas nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Kayseri Talas nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

  Melikgazi Nöbetçi Eczaneleri

  Kayseri Melikgazi nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Kayseri Melikgazi nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.